Bizim hikayemiz

BİR KERE ÜZERİNE BİR ZAMAN

Düğünler
John Henry
Ebedi Zarafet Düğünleri hayal ettiğimiz günü gerçeğe dönüştürdü! Bulmamıza yardımcı oldukları muhteşem mekandan tavsiye ettikleri inanılmaz fotoğrafçıya kadar her şey mükemmeldi. Düğün günümüzü unutulmaz kılmak için daha iyi bir ekip isteyemezdik.
Carol Colin
Ebedi Elegance Weddings’in düğünümüz için sunduğu kusursuz hizmet ve detaylara gösterdiği özen için minnettarız. Vizyonumuzu gerçekten gerçeğe dönüştürdüler ve günümüzün her yönü güzel bir şekilde yürütüldü. Düğünümüzü bir rüyaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ederiz!

Aşk Hikaye Zaman çizelgesi

Düğün

İLK BULUŞMA

Bizim hikayemiz
Aşk hikayemiz o kaçınılmaz ilk randevuyla başladı. Bunun birlikte çıkacağımız inanılmaz yolculuğun başlangıcı olacağını bilmediğimiz için hem gergin hem de heyecanlıydık. Mum ışığında bir akşam yemeğinde saatlerce konuştuk ve o gece sadece bir yemekten fazlasını paylaştığımızı fark ettik. Güzel bir şeyin başlangıcıydı.

TAŞINMAK

Bizim hikayemiz
Aylarca çıktıktan sonra bir adım attık ve birlikte yaşamaya karar verdik. Bu büyük bir adımdı ama çok doğru geldi. Ortak alanımız kısa sürede kahkaha, sevgi ve sayısız anılarla dolu rahat bir sığınağa dönüştü. Birbirimizin tuhaflıklarını ve alışkanlıklarını öğrendik, bağımızı derinleştirdik.

NİŞANLANMAK

Bizim hikayemiz
Nişanlandığımız gün, sonsuza kadar saklayacağımız bir an oldu. Elimizde yüzük, kalbimizde sevgiyle birimiz diz çöküp hayatımızı değiştiren soruyu sordu: “Benimle evlenir misin?” Cevap yankılanan bir “Evet!” Kalplerimiz sevinçle doluydu ve geleceğimizi birlikte planlamaya başlamak için sabırsızlanıyorduk.

DÜĞÜN

Bizim hikayemiz
Düğün günümüz bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Ailemiz ve arkadaşlarımızla çevrili olarak yemin ettik ve birbirimizi bir ömür boyu seveceğimize ve değer vereceğimize söz verdik. Sevgiyle, kahkahalarla, mutluluk gözyaşlarıyla dolu bir gündü. Evli bir çift olarak sonsuza dek sürecek yolculuğumuzun başlangıcını kutlayarak gece boyunca dans ettik.

BİZİM DÜĞÜN GALERİ

Hatıralar
Scroll to Top